Search

Contact voortgezet onderwijs

Waarmee kunnen wij je helpen?

Ben je op zoek naar een nieuwe methode of wil je persoonlijk advies?

Neem contact op met een van onze methodespecialisten.

Contact

Wil je meer weten over inloggen of activeren?

Kijk ook eens op de servicepagina. Je vindt er antwoorden op de meeste vragen.

Service

Ondersteuning lesmateriaal

Hulp bij het gebruik van je methode.

Ondersteuning lesmateriaal

Onze Accountmanagers

Voor al je vragen over leermiddelen, toetsing en ICT-beleid op schoolmanagement of docentniveau, kun je terecht bij een van onze accountmanagers. Zij denken graag met je mee over onderwijs op je school, of organiseren een methodepresentatie voor je vaksectie.

Wil je bellen voor een afspraak? Bel dan met 073-628 7555.

Jochum Winkelman

Accountmanager

Regio Noord

jochum.winkelman@malmberg.nl

Geo Boerkamp

Accountmanager

Regio Midden

geo.boerkamp@malmberg.nl

Kyra Hoekstra

Accountmanager

Regio Noord-West

kyra.hoekstra@malmberg.nl

Floor Piscaer

Accountmanager

Regio Zuid-West

floor.piscaer@malmberg.nl

Malu de Ruijter

Accountmanager

Regio Zuid

malu.de.ruijter@malmberg.nl

Onze methodespecialisten

Voor al je inhoudelijke vragen over onze methoden of het gebruik van ons digitale platform kun je terecht bij onze methodespecialisten. Zij geven methodepresentaties en starttrainingen aan docenten en/of vaksecties en helpen je met het werken in ons digitale platform.

Chris Vennix

Methodespecialist

Alfa- en Gammavakken

chris.vennix@malmberg.nl

Marjolein van der Moer

Methodespecialist

Bèta- en Gammavakken

marjolein.van.der.moer@malmberg.nl

Henri Smulders

Methodespecialist

Alfa- en Bètavakken

henri.smulders@malmberg.nl

Pieter Knipping

Pieter Knipping

Methodespecialist

Alfavakken

pieter.knipping@malmberg.nl

Jac van der Poel

Methodespecialist

Bètavakken

jac.van.der.poel@malmberg.nl