Search

Contact basisonderwijs

Waarmee kunnen wij je helpen?

Ben je op zoek naar een nieuwe methode of wil je persoonlijk advies?

Stel je vraag aan een van onze medewerkers, wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Contactformulier

Wil je meer weten over inloggen?

Kijk ook eens op de servicepagina. Je vindt er antwoorden op de meeste vragen.

Service

Wil je een zichtzending terugsturen?

Na 3 maanden halen wij de zichtzending bij je op. Maak een ophaalafspraak.

Zichtzending ophalen

Onze methodespecialisten per regio

Heb je specifieke vragen over een methode? Neem dan contact op met een methodespecialist van Malmberg. Onze methodespecialisten hebben ruime ervaring in het onderwijs en zij kennen alle ins en outs van de methodes. Kijk in welke regio je school valt en neem contact op met een van onze methodespecialisten in de regio. Je kunt ook direct bellen met 073-6288 755.

Download de regiokaart

Regio Zuid

Annemieke Pel

Telefoon: 06 53 333 347 annemieke.pel@malmberg.nl

Regio Zuid-West

Marc Hooijmaijers

Telefoon: 06 53 549 240 marc.hooijmaijers@malmberg.nl

Regio West

Michiel Boudewijn

Telefoon: 06 53 339 461michiel.boudewijn@malmberg.nl

Regio Midden-West

Nathan van der Velde

Telefoon: 06 20 727 308 nathan.vandervelde@malmberg.nl

Regio Noord-West

Annegien Kok

Telefoon: 06 51 025 001 annegien.kok@malmberg.nl

Regio Noord

Marcel Tuinstra

Telefoon: 06 44 878 414

marcel.tuinstra@malmberg.nl

Regio Midden-Noord

Emine Guntepe

Telefoon: 06 20 646 150 emine.guntepe@malmberg.nl

Regio Midden-Zuid

Denni Hijink

Telefoon: 06 51 234 274 denni.hijink@malmberg.nl

Regio Oost

Dick Vijge

Telefoon: 06 51 544 130 dick.vijge@malmberg.nl

Voorlichting Basisonderwijs

Of neem contact op met de afdeling Voorlichting Basisonderwijs:

Telefoon: 073 628 87 55

voorlichting.bao@malmberg.nl

Angela Pileri

Kirsten van Duijn - Rombout

Maureen Gijsberts

Imka Berens*

Sophie Oude Nijhuis

Martin Erkeland*

Simone van Breemen

Malu Mosselveld

Simone Lenssen*







* Specialisme overstap nieuwe rekenmethode