Search

Voorlichting

Basisonderwijs

Waarmee kunnen wij je helpen?

Ben je op zoek naar een nieuwe methode of wil je persoonlijk advies?

Neem contact op met een van onze medewerkers.

Contactformulier

Wil je meer weten over inloggen?

Kijk ook eens op de servicepagina. Je vindt er antwoorden op de meeste vragen.

Service

Wil je een zichtzending terugsturen?

Na 4 maanden halen wij de zichtzending bij je op. Maak een ophaalafspraak.

Zichtzending ophalen

Onze methodespecialisten per regio

Heb je specifieke vragen over een methode? Neem dan contact op met een methodespecialist van Malmberg. Onze methodespecialisten hebben ruime ervaring in het onderwijs en zij kennen alle ins en outs van de methodes. Kijk in welke regio je school valt en neem contact op met een van onze methodespecialisten in de regio. Je kunt ook direct bellen met 073-6288 755.

Rayonkaart 2017

Regio Zuid

Simone Lenssen
Telefoon: 073 6288 755
simone.lenssen@malmberg.nl

Annemieke Pel
Telefoon: 06 53 333 347
annemieke.pel@malmberg.nl

Regio Zuid-West

Simone van Breemen
Telefoon: 073 6288 755simone.van.breemen@malmberg.nl

Marc Hooijmaijers
Telefoon: 06 53 549 240
marc.hooijmaijers@malmberg.nl

Regio West

Angela Pileri
Telefoon: 073 6288 755
angela.pileri@malmberg.nl

Michiel Boudewijn
Telefoon: 06 53 339 461michiel.boudewijn@malmberg.nl

Regio Midden-West

Martin Erkeland
Telefoon: 073 6288 755
martin.erkeland@malmberg.nl

Nathan van der Velde
Telefoon: 06 20 727 308
nathan.vandervelde@malmberg.nl

Regio Noord-West

Maureen Geijsberts
Telefoon: 073 6288 755 maureen.geijsberts@malmberg.nl

Martijn de Wit
Telefoon: 06 53 225 036
martijn.de.wit@malmberg.nl

Regio Noord

Kirsten Rombout
Telefoon: 073 6288 755 kirsten.rombout@malmberg.nl

Thijs van der Kaaij
Telefoon: 06 30 894 686
thijs.van.der.kaaij@malmberg.nl

Regio Midden-Noord

Anne van Laarhoven
Telefoon: 073 6288 755 anne.van.laarhoven@malmberg.nl

Emine Guntepe
Telefoon: 06 20 646 150 emine.guntepe@malmberg.n

Regio Midden-Zuid

Sophie Oude Nijhuis
Telefoon: 073 6288 755 sophie.oude.nijhuis@malmberg.nl

Denni Hijink
Telefoon: 06 51 234 274 denni.hijink@malmberg.nl

Regio Oost


Martin Erkeland
Telefoon: 073 6288 755 martin.erkeland@malmberg.nl


Dick Vijge
Telefoon: 06 51 544 130
dick.vijge@malmberg.nl